WYKONANE PROJEKTY

Oprawa obrazu artysty Antoniego Górnika
Niestandardowa oprawa MiD:
> Fundacja SILESIA PRO ACTIVE uhonorowała Pana Prezydenta Miasta Katowic Marcina Krupę medalem oprawionym w naszą ramkę w ramach podziękowań za udzieloną pomoc i wsparcie przy organizacji PKO Silesia Marathonu
> Medale za zasługi dla Policji
> Niebieski agat wraz z aksamitnym passe-partout w złotej ramie

Oprawa obrazów dla nowej siedziby Muzeum Śląskiego w Katowicach, gdzie znajduje się pierwsza stała ekspozycja poświęcona amatorskiemu ruchowi artystycznemu na Śląsku


Hotel Euro Residence w Katowicach

Oprawa Obrazu Jezusa Miłosiernego w kościele w Kruszewie

Hotel Arsenal Palace

 

O NAS

Firma M&D MAREK I DAREK powstała w 1991 roku z siedzibą w Siemianowicach Śląskich. Od początku działalności zajmujemy się produkcją ram na wymiar oraz wytwarzamy gotowe ramy z szybą w różnych formatach do hurtowej sprzedaży. W czasie trwania naszej działalności poszerzaliśmy zakres naszych usług i produktów, dlatego też znani jesteśmy, jako firma produkująca passe-partout do oprawy zdjęć. W tym zakresie zasłynęliśmy nowatorskimi i oryginalnymi pomysłami.

Kolejnym etapem rozwoju firmy było zakupienie drukarek wielkoformatowych do druku na płótnie malarskim i papierze fotograficznym. Była to bardzo udana inwestycja, która wzbogaciła zakres naszych usług, ściśle za sobą powiązanych.

Od tego czasu jesteśmy uznaną firmą wykonującą metodą druku solventowego reprodukcje obrazów i zdjęć na płótnie, które oprawiamy w ramy zamawiane bezpośrednio w naszej hurtowni lub drogą elektroniczną. Z naszych usług korzystają odbiorcy indywidualni, plastycy, firmy, szkoły i instytucje oraz sklepy.

Oprócz reprodukcji drukowanych na płótnie wykonujemy ręcznie malowane kopie obrazów malarstwa światowego w dowolnym formacie, które na życzenie zamawiającego oprawiamy w ramy.

Pragniemy zwrócić również uwagę do odrębną gałąź naszej produkcji, jaką są gadżety z nadrukiem. To także wynik naszej kolejnej inwestycji. Nadruki wykonujemy metodą termosublimacji na ceramice, tkaninach, maskotkach i innych podłożach. Pełna ofertę prezentujemy na stronach naszej galerii.